O nás

Jsme obchodní firma působící v Praze a okolí. Specializujeme se zejména na přímý prodej ve stavebních oborech a na zprostředkování služeb spojených s prodejem – doprava zboží k zákazníkovi, zprostředkování servisu strojů a zprostředkování služeb. Naší specializací je prodej kotevní techniky, diamantové řezné a vrtací techniky, nářadí, nástrojů, brusiva, spojovacího materiálu, pracovních oděvů, motorových, elektrických a pneumatických strojů a stavební mechanizace.

Mezi naše hlavní nabízené produkty patří celý sortiment firem: FISCHER, CEDIMA, EURO NÁŘADÍ A ČERVA.

Dále dodáváme sortiment značek: STANLEY, DeWALT, FLEX, Milwaukee, STIHL, Husqvarna, NAREX, XTline, Soppec, MESTO, CANIS SAFETY, EMOS, ZBIROVIA, TONA, CROMWELL a další. Dodáváme také kancelářský nábytek HOBIS.

Prodej, zásobování a poradenství

Spolupracujeme s majiteli nebo nákupčími firem a společností a vhodně vybíráme z široké nabídky produktů ten pravý. Jsme tu pro Vás, abychom Vás vyslechli, případně poradili a dodali Vámi požadovaný produkt. Objednané zboží zavezeme po Praze a okolí až k Vám do firmy či na stavbu a to zdarma. Nadlimitní zásilky a zásilky po ČR doručujeme za předem dohodnutou cenu.

Nabízené služby

  • návrh kotevní techniky na Váš konkrétní požadavek ve spolupráci s techniky firmy Fischer
  • zprostředkování servisu strojů námi prodávaných značek
  • zprostředkování repase baterií a akumulátorů do aku nářadí, elektrokol, nouzového osvětlení, do aku vysavačů, robotických vysavačů, měřících přístrojů, GPS zařízení atd.
  • dodávka sortimentu dle Vaší poptávky – zajistíme pro Vás zboží, které není uvedeno v naší nabídce, například stavební materiál, vybavení skladů, kancelářské potřeby atd. Pro takový případ využijte náš poptávkový formulář